Papatya Dövmeleri ve Anlamları İçin Eksiksiz Kılavuz

Giriş – Papatya dövmeleri nelerdir? Ve anlamları nelerdir?

Papatya dövmeleri genellikle beş yapraklı tek bir çiçektir. Bu yapraklar genellikle yeşil veya beyaz renklidir, ancak pembe, sarı, lavanta veya başka bir renk de olabilirler. Neredeyse her zaman siyah bir dış hatları vardır ve dövmenin alt kısmında gövde bulunur.

Papatya dövmeleri, masumiyeti simgelemek için tipik olarak ayak bileğine veya bileğe yerleştirilir. Ayrıca genellikle sizin için çok özel olan birine hediye olarak verilirler.

Papatya Dövme Anlamlarının Farklı Türleri

Papatya dünya çapında popüler bir çiçektir. Bazı insanlar çiçeklere ya da ölen annelerine olan aşklarını anmak için papatya dövmesi yaptırmayı tercih ederler. Diğerleri bu çiçeği, genellikle papatya ile ilişkilendirilen çocukluğun masumiyetini hatırlamak istedikleri için seçerler.

Papatya dövmelerinin birçok farklı türü vardır ancak bunlar iki ana kategoriye ayrılabilir: geleneksel dövmeler ve sembolik dövmeler.

Geleneksel Papatyalar

Geleneksel dövmeler genellikle siyah mürekkeple yapılır ve

anahtar kelimeler: puantiyeli dövme, sulu boya dövme, ekose dövme)

Papatya Dövmesi Almayı Düşündüğünüz 5 İşaret

Dövme yaptırma kararı asla kolay bir karar değildir. İnsanların dövme yaptırmaya karar vermelerinin birçok nedeni vardır, ancak en yaygın neden, onlara kişisel benzersizlik duygusu sağlamasıdır.

Papatya, kızlar için bilekte çiçek dövmesi arayanlar için her zaman popüler bir çiçek olmuştur. Bunun nedeni, birçok insanın diğer insanlarda aradığı iki nitelik olan masumiyet ve güzelliği sembolize etmesidir.

Papatya Dövmenizden En İyi Sonuç Nasıl Alınır

Bu dövmeye başlamanın en iyi yolu, önce ana hatları ve renklendirmeyi yapmaktır, ardından bu ana hatlarda renklendirmeye başlama zamanıdır.

Tasarımda renklendirmenin iki yolu vardır. Biri sulu boya, diğeri ise keçeli kalem ile. İkinci seçenek, sulu boyadan daha fazla mürekkep kullanacağından, birincisinden daha canlı bir görünüm verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir